Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dario.h
Junior Member
Od: 09.2003
Skąd: z samego centrum Krowodrzy
Offline
#
998
16.03.2009, 17:21
byłem dziś po 16. kupowałem bilet dla znajomego bo sam mam karnecik ;-).... cisza..... sam jeden w wislackim świecie byłem.... biletów pełno na każdy sektor..... hmmm.... czyżby frekwencja miała nie dopisać?
dario.h
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dario.h
Znajdź inne posty napisane przez dario.h