Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dario.h
Junior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z samego centrum Krowodrzy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#998
Stary 16.03.2009, 17:21
byłem dziś po 16. kupowałem bilet dla znajomego bo sam mam karnecik ;-).... cisza..... sam jeden w wislackim świecie byłem.... biletów pełno na każdy sektor..... hmmm.... czyżby frekwencja miała nie dopisać?
Odpowiedz cytując