Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1818
Stary 16.03.2009, 16:35
Demontują ogrodzenie,ale czemu to nie wiem

Edit: Może szykują ciekawsze ogrodzenie na derby
Ostatnio edytowane przez emailowiec : 16.03.2009 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując