leyzer87 napisał(a):

dawno się tak nie uśmiałem

ale do sedna sprawy chciałbym przejść.
Mam pytanie odnośnie wpisu do książeczki że zostaje się przeniesionym do rezerwy. Trzeba być osobiscie czy można kogoś wysłać z ową książeczką do WKU aby podbili "rezerwa" ?