Marszałek napisał(a):

|
Chodzi Ci o starty punktów przez pierwszą trójkę? jak nie to rozwiń proszę.
|
Wisła - okazji masę, stuprocentowe sytuację, niepodyktowany rzut karny...
Lech - Jakoś dziwnie w 90 minucie Strąk wybijał tą piłkę. zamiast lewą, to prawą nogą i wpadła do siatki. Poza tym ewidentna czerwień dla Rengifo za zagranie ręką.
Piast - Wygrana z silną Arką stwarzającą mnóstwo okazji - dziwne.
ŁKS - Walnął Polonię jak gdyby nigdy nic...