Dokładnie, ja też jestem przekonany że ich zmieciemy.

Zastanawia mnie jednak inna sprawa a mianowicie zestawienie obrony. Skorża ma nie mały orzech do zgryzienia. Głowa i Marcelo mają zagrożenie żółtych kartek, więc jeśli jakąś dostaną w tym meczu (a na derbach o to nie trudno) to nie mamy stoperów na Lecha. Chyba najlepiej by było jakby na derbach jeden z nich usiadł na ławie (wg. mnie Głowa) bo chłopaki i tak w tym meczu będą gryźć trawę a na Lechu bez Głowy nasza obrona posypie się jak domek z kart.