Wyświetl pojedynczy post
MedEx
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 16.03.2009, 15:30
Dokładnie, ja też jestem przekonany że ich zmieciemy.
Zastanawia mnie jednak inna sprawa a mianowicie zestawienie obrony. Skorża ma nie mały orzech do zgryzienia. Głowa i Marcelo mają zagrożenie żółtych kartek, więc jeśli jakąś dostaną w tym meczu (a na derbach o to nie trudno) to nie mamy stoperów na Lecha. Chyba najlepiej by było jakby na derbach jeden z nich usiadł na ławie (wg. mnie Głowa) bo chłopaki i tak w tym meczu będą gryźć trawę a na Lechu bez Głowy nasza obrona posypie się jak domek z kart.
Odpowiedz cytując