Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 16.03.2009, 15:13
mic napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio uwazasz ?
oglądałem w TV spotkanie Cracovia - ŁKS i w ostatni weekend na żywo Cracovia - Lechia i mogę powiedzieć tyle, ze po powrocie Ślusarski zmienił się nie do poznania. To jest taran, do tego szybki i o dziwo bardzo dobrze grający technicznie. Beto nawet nie zbliża się do jego poziomu aktualnie, więc nie rozumie zdziwienia. My potrzebujemy bramkostrzelnego napastnika a nie "zastawiacza"
Odpowiedz cytując