Wyświetl pojedynczy post
Verinho
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 16.03.2009, 13:59
Dajmy jeszcze troche czasu dla Beto , temperatura w Polsce rusza wysoko w górę to i może w Beto obudzi się ten piłkarski klimat Brazylii a tak na poważnie to przypomina Branko Radovanovic'a...czyli jest Paweł Brożek a potem długo długo nic , no zapomniałem o Ćwielongu...w niedziele wygramy będzie dobrze...pozdrawiam
Odpowiedz cytując