Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 16.03.2009, 13:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Potencjał to ma Robert Lewandowski, który rok temu grał w 2 lidze. A teraz walczył w pucharach i w kadrze bez żadnych kompleksów. Beto jakby nie to,ze jest z Brazylii i jest to nasz największy transfer tej zimy to juz by dawno byl odstawiony. Takich zawodników w Polsce jest cała masa.
Podaj prosze chociaz jeden przyklad takiego zawodnika, ktory tak potrafi sie zastawiac i trzymac krotko pilke
Odpowiedz cytując