|
To pokaż mi zawodnika, w polskiej lidze, który tak dobrze gra tyłem do bramki i jeszcze potrafi umiejętnie utrzymać się przy piłce i celnie odegrać. Na pewno koleś lepiej rokuje od Branko Radovanovicia czy Marcina Robaka, za którego trrzeba byłoby zapłacić ok. 0,4 - 05 mln E. Nie ma co skreślać chłopaka, bo jeszcze nie miał szansy w pełni się pokazać. Tak samo było mnóstwo lamentów na forum odnośnie MArcelo po błędzie w Wrocławiu, a jak się okazuje gra naprawdę dobrze.
|