Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1409
Stary 16.03.2009, 13:14
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
D
jego epopeja w Wisle dobiegla wlasnie konca, szkoda ze tak sie to potoczylo, gdyz byl jednym z ciekawszych zakupow Wisly.
Niewątpliwie jednym z "ciekawszych", jeśli nie "najciekawszym".

Pamietam dobrze, jak to wyglądało bo transferu doglądał sam Zdzisio K. Najpierw pojechał kupić Zieńczuka i już się dogadał - to Amika nagle powiedziała nie.

W następnym podejściu, w kolejnym okienku Amika powiedziała - sprzedamy wam Zienia, ale tylko z Dawidem w pakiecie.

Już wtedy połowa forum płakała, groziła, ostrzegała. Pisano, że Dawidowski ciągle łapie kontuzje, że należy go przebadać z 10 razy zanim się go podpisze. I oczywiście sprawdził się najczarniejszy scenariusz.

Jednak największym "hiciorem" było dopuszczenie Dawidowskiego do meczowej 18tki. Dzięki temu facet zagrał 4-5 końcówek, absolutnie nic nie wnosząc do gry. Ale za to nie dało się z nim rozwiązać kontraktu z winy zawodnika.

Do tej pory jestem ciekawy, w jakim trybie się to odbyło.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując