Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1408
Stary 16.03.2009, 13:03
zim zum napisał(a):Wyświetl post
jak on ma ciągle kontuzję, to on nie musi o meczach myśleć. Poza tym powinniście mieć pretensje do tego, który mu dał takie pieniadze. A co on sobie z nimi robi to jego sprawa. On pije w kasynach inny w domu, efekt taki sam,tylko wydają różną forsę.
Niestety racja. Dorosły gość, ma swoją głowę i wolny wybór.
Bardziej bym się przejmował na waszym miejscu pewnym młodym zdolnym (podobno) napastnikiem, który nie zdążył jeszcze prosto kopnąć piłki w lidze, za to świetnie daje radę na automatach. Zabawa w trzy cytrynki wciąga i nie trzeba szukać daleko od R22, żeby się o tym przekonać.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując