Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1407
Stary 16.03.2009, 13:03
Najważniejsze żeby wszystko się dobrze skończyło. Ten sezon nie jest taki wazny(tzn. ważne żeby w pucharach zagrać). Niech się tylko wszystko dobrze skończy.
Odpowiedz cytując