|
I kto Nam będzie teraz bramki strzelał? Przed nami derby ...
Cieszy wiadomość z rezonansu, ale pamiętajmy, że dokonując artroskopii lekarz widzi jeszcze lepiej niż rezonans. Wszystko i tak sie rozchodzi o więzadła. Może być tak że lekarz zauważy że te np. trzymają sie na włoskach i rekonstrukcja będzie konieczna.
Oby tak nie było.
Po artroskopii już po bodajże miesiącu można grać
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|