Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1404
Stary 16.03.2009, 12:37
szorstki napisał(a):Wyświetl post
zim zum... nie do końca jego sprawa. Do kasyna nie chodzi się na niedzielne poranki - siedzenie do rana przy wódzie i oparach dymu nie odbija się następnego dnia na treningu ? Po drugie, żeby dobrze grać, trzeba mieć posprzątane w głowie. A jak myślisz - facet, który nocą przegrał ...dziesiąt tysięcy o czym myśli podczas meczu ?
Dla niektórych lepiej by było jakby ta kasę rzeczywiście wysypali do kosza...
jak on ma ciągle kontuzję, to on nie musi o meczach myśleć. Poza tym powinniście mieć pretensje do tego, który mu dał takie pieniadze. A co on sobie z nimi robi to jego sprawa. On pije w kasynach inny w domu, efekt taki sam,tylko wydają różną forsę.
Odpowiedz cytując