Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 16.03.2009, 12:35
Nitrox - Beto tylko dlatego zaliczyłem sparingi bo w lidze to on niewiele zagrał - kilka minut w pierwszym, kilkanaście w drugim , kilkadziesiąt w trzecim ,więc nie moża wymagac jakiś cudów, natomiast grał w każdym z 8 sparinach w pierwszym składzie - gdzie powiedzmy sobie szczerze - gola jest o wiele łatwiej strzelić ,niż w meczu o stawke i nic z tego nie wynikło.

Gdzie ja nic do niego nie mam - widać że bardzo się stara, tyle że ja za bardzo nie wiem do czego on tak na prawdę jest nam potrzebny.Bo oprócz wzrostu to on jest przeciwieństwem tego, co chciał Skorża.
A na Ćwielonga licze
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując