Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1402
Stary 16.03.2009, 12:18
Jak podaje onet będzie trzeba zrobić artroskopię żeby ocenić co dalej. Bo chyba nie są nadal pewni co poszło, podają że chrząstka uszkodzona ale to niewiele mówi
Nie podają że więzadła poszły, a chrząstkę chyba łatwiej zregenerować(pewnie po prostu będzie trzeba usunąć pływające części żeby nie blokowały kolana itp. No i poza tym żeby mieć pewność że wszystko ok i jak prowadzić reh. trzeba będzie tą artroskopię zrobić.
Odpowiedz cytując