Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 16.03.2009, 12:12
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan w najblizszy weekend, w 90 minut moze sobie zalatwic swoja przyszlosc w Wisle. Uwielbienie trybun i miejsce w pierwszej druzynie.
Wystarczy, ze trafi 2-3 razy do bramki cabajowej.

Ja maksymalnie wierze w tego chlopaka, i w to, ze przelamanie nastapi w meczu z TAMTYMI. Ten gosc wie jak strzelac bramki. Moga byc brzydkie, wepchniete nosem, kutasem, kolanem. Ale musza wpasc.

Dajesz Andrzej! Dla obydwu Zos! ; )
Pod nieobecnośc Brozka moze załapie sie do 18nastki meczowej,ale czy bedzie mial okazje zagrac

W sumie dobrze zaprezentowal sie w mlodej, ale z juniorami to nawet Janusz Dino Swierad moglby cos ukąsić.
Odpowiedz cytując