Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 16.03.2009, 12:11
zim zum... nie do końca jego sprawa. Do kasyna nie chodzi się na niedzielne poranki - siedzenie do rana przy wódzie i oparach dymu nie odbija się następnego dnia na treningu ? Po drugie, żeby dobrze grać, trzeba mieć posprzątane w głowie. A jak myślisz - facet, który nocą przegrał ...dziesiąt tysięcy o czym myśli podczas meczu ?
Dla niektórych lepiej by było jakby ta kasę rzeczywiście wysypali do kosza...
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując