Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 16.03.2009, 12:08
Dokladnie tak.
Nie wiem o co oburzenie, ze rozwala pieniadze.
Kazdy jest zly, bo Dawidowski nie gra. Gdyby gral tematu kasyna by nie bylo.
W Amice szalal na skrzydle i w ataku i nikomu ruletka nie przeszakdzala.

Chlop ma pecha ze zdrowiem i tyle.
jego epopeja w Wisle dobiegla wlasnie konca, szkoda ze tak sie to potoczylo, gdyz byl jednym z ciekawszych zakupow Wisly.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując