|
Dokladnie tak.
Nie wiem o co oburzenie, ze rozwala pieniadze.
Kazdy jest zly, bo Dawidowski nie gra. Gdyby gral tematu kasyna by nie bylo.
W Amice szalal na skrzydle i w ataku i nikomu ruletka nie przeszakdzala.
Chlop ma pecha ze zdrowiem i tyle.
jego epopeja w Wisle dobiegla wlasnie konca, szkoda ze tak sie to potoczylo, gdyz byl jednym z ciekawszych zakupow Wisly.
|