Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1399
Stary 16.03.2009, 12:00
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=20503


:O darmozjad,za dużo w kasynie siedzi na jednej nodze no i ma..brak słów
chłopie a co Ty jesteś jego tatą? Stary to jest jego kasa i może sobie z nią robić co chce. Może wyjść na pomnik Mickiewicza i ją rozsypać, może ją wyrzucić do kosza. Jego sprawa, nie rozumiem ciągłego przyczepiania się o kasyna. Każdy kto ma kase gra w kasynach i taka prawda.
Odpowiedz cytując