Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
6489
16.03.2009, 11:59
Olek_mchw
napisał(a):
Może wiecie który z naszych użytkowników sprzedaje szal z tym motywem.
http://www.story.pl/fotka/49/49459_l...stopada....jpg
Nasze słowa, nasze myśli zrodzą wielkie czyny!
Przyniosą Ci zwycięstwo- godność Słowiańszczyzny!
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=22456
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West