Mam nadzieję że wszyscy widzieli ostatnią Ligę + extra.
To jakiego bałwana zrobił z siebie Świerszczu opowiadając opowieści dziwne treści o Polonii doprowadziło mnie do łez

.
Monty Python by tego nawet nie przewidział

).
A już opowiadanie o Wojciechowskim jakoby był gangsterem....

)))))))))))