Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4870
Stary 16.03.2009, 11:36
Mam nadzieję że wszyscy widzieli ostatnią Ligę + extra.

To jakiego bałwana zrobił z siebie Świerszczu opowiadając opowieści dziwne treści o Polonii doprowadziło mnie do łez .
Monty Python by tego nawet nie przewidział ).
A już opowiadanie o Wojciechowskim jakoby był gangsterem.... )))))))))))
Odpowiedz cytując