Kamyk napisał(a):

|
Nikomu się nie wydaje, że dziwnie ustawiona była ta kolejka?
|
Niespodzianki zdarzają się wszędzie, a nawet jak to kontrolowane niespodzianki to i tak nic nie poradzimy.
Szkoda, że jak na razie na trzy ligowe kolejki w dwóch Wisła sprawiała niespodziankę - niemiłą. No z Bełchatowem to jeszcze można zrzucić wszystko na kontuzję Brożka.