Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
manisnh
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: D303
Offline
#
1307
16.03.2009, 11:16
Chyba podbiłem do złego tematu na tym forum bo już sama jego nazwa nie napawa optymizmem a i jego użytkownicy są podobnego nastawienia... Co się tu musi dziać po przegranym meczu...ehh
Ostatnio edytowane przez manisnh : 16.03.2009 o godz. 11:20.
manisnh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manisnh
Znajdź inne posty napisane przez manisnh