Wyświetl pojedynczy post
manisnh
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 16.03.2009, 11:16
Chyba podbiłem do złego tematu na tym forum bo już sama jego nazwa nie napawa optymizmem a i jego użytkownicy są podobnego nastawienia... Co się tu musi dziać po przegranym meczu...ehh
Ostatnio edytowane przez manisnh : 16.03.2009 o godz. 11:20.
Odpowiedz cytując