lucekj napisał(a):

Bardzo ciężki mecz.
Skandalem jest to, że taki klub jakWISŁA ma jednego napastnika! Jednego gościa, który potrafi strzelać bramki.
|
Przecież mamy Beto, który jest dobrym snajperem, i w ciągu 4 czy 5 lat w Brazylii strzelił aż 4 gole
A co do meczu, to fakt bedzie ciężko, ale derby jak dobrze wiemy rządzą sie innymi prawami a o motywacje zawodników na ten mecz to sie nie boje.
EDIT:
1q2 skoro uwzględniasz sparingi to uwzględniaj do końca, Ćwielong trafił chyba 3 razy w sparingach.
Jak dla mnie Ćwielong własnie powinien zagrac od początku jako napastnik, widac ze chłopak sie stara i ciągnie gre do przodu.