Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 16.03.2009, 10:58
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciężki mecz.

Skandalem jest to, że taki klub jakWISŁA ma jednego napastnika! Jednego gościa, który potrafi strzelać bramki.
Przecież mamy Beto, który jest dobrym snajperem, i w ciągu 4 czy 5 lat w Brazylii strzelił aż 4 gole


A co do meczu, to fakt bedzie ciężko, ale derby jak dobrze wiemy rządzą sie innymi prawami a o motywacje zawodników na ten mecz to sie nie boje.


EDIT: 1q2 skoro uwzględniasz sparingi to uwzględniaj do końca, Ćwielong trafił chyba 3 razy w sparingach.
Jak dla mnie Ćwielong własnie powinien zagrac od początku jako napastnik, widac ze chłopak sie stara i ciągnie gre do przodu.
Ostatnio edytowane przez Nitrox : 16.03.2009 o godz. 11:15.

Odpowiedz cytując