Wyświetl pojedynczy post
RuczajIII
Junior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1304
Stary 16.03.2009, 10:46
manisnh napisał(a):Wyświetl post
a się znajdą tacy co dadzą (Stadion się buduję więc chętnych nie powinno być mało)
łaaaaaaaaahahahaha hahahahaha uhahaha ale się uśmiałem na dzień dobry, kolego dziękuję ci za dużą dawkę humoru na dzień dobry hahaha
już widzę jak sponsorzy walą drzwiami i oknami żeby stracić gdzieś pieniądze
jeszcze raz dziękuję ci za tą dawkę śmiechu
Odpowiedz cytując