manisnh napisał(a):

|
a się znajdą tacy co dadzą (Stadion się buduję więc chętnych nie powinno być mało)
|
łaaaaaaaaahahahaha hahahahaha uhahaha ale się uśmiałem na dzień dobry, kolego dziękuję ci za dużą dawkę humoru na dzień dobry hahaha
już widzę jak sponsorzy walą drzwiami i oknami żeby stracić gdzieś pieniądze
jeszcze raz dziękuję ci za tą dawkę śmiechu
