Wyświetl pojedynczy post
manisnh
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 16.03.2009, 10:10
skąd pieniądze przecież mają 5 strategicznych sponsorów i własciciel z niemałym majątkiem... jak nie chce pan B. C. dawać na Wisłę niech odejdzie a się znajdą tacy co dadzą (Stadion się buduję więc chętnych nie powinno być mało) Polskie kuby się będą szybko rozwijać tylko poczekać trzeb na infrastrukturę (stadiony) już się budują a jak się wybudują to już bedzie większe zainteresowanie kibiców a co za tym idzie kapitał, o E 2012 nie wspomnę jaka to promocja ligi.
Ostatnio edytowane przez manisnh : 16.03.2009 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując