michel, tak się zastanawiam, czy jest jakis Twój post na forum w którym nie używasz fraz: "Franek, Tomek, Tomasz, Frankowski..."
swoją droga mam pytanie: czy ktoś wie co obecnie robi nasz były piłkarz Zbigniew Płaszewski? trenuje gdzieś kogoś? czy zakończył jakąkolwiek działalność w sporcie?