Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 16.03.2009, 09:47
zim zum napisał(a):
wow. Tylko czy ten Twój Kaziu legenda nie uciekł przypadkiem do Lecha Poznań, bo byly lepsze warunki ?
Cytat:
W sezonie 1989/90 Moskal nie opuścił ani jednego meczu, zdobył 11 bramek. W lipcu 1990 nastąpiła katastrofa, coś, czego nikt się nie spodziewał. Władze Wisły Kraków sprzedały Kazika poznańskiemu Lechowi! Wbrew jego woli, mimo jego łez ...(...) W nowej rzeczywistości polityczno - ekonomicznej klub ma dużo mniejsze niż dawniej możliwości zdobywania pieniędzy na bieżącą działalność. Z żalem, ale też z konieczności, musieliśmy sprzedać Moskala. Uzyskane środki pozwolą drużynie piłkarskiej na w miarę spokojne życie. [Wisła otrzymała za Kazia dwa miliardy starych złotych]
Jak czegoś nie wiesz do końca to nie pisz...
Ostatnio edytowane przez Tom'ash : 16.03.2009 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując