Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 16.03.2009, 08:53
hura, hura, Brozek bedzie kierowal dopingiem
doping miazga powinien byc bez Brozka.
a on moze ew. wejsc sobie na chwile na gnizado, cos krzyknac i nara. od kierowania dopingiem sa odpowiednie osoby u nas.

poza tym nie ten dzial i nie ten temat na takie rozkminki.

co do meczu to mam nadzieje, ze wygramy.
nawet 1-0 biore w ciemno. zwlaszcza, ze zostalismy bez napastnikow.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując