hura, hura, Brozek bedzie kierowal dopingiem
doping miazga powinien byc bez Brozka.
a on moze ew. wejsc sobie na chwile na gnizado, cos krzyknac i nara. od kierowania dopingiem sa odpowiednie osoby u nas.
poza tym nie ten dzial i nie ten temat na takie rozkminki.
co do meczu to mam nadzieje, ze wygramy.
nawet 1-0 biore w ciemno. zwlaszcza, ze zostalismy bez napastnikow.