Acapelo napisał(a):

|
Odnośnie Marcelo to przecież ew. klauzula w jego kontrakcie powinna być jawna. .
|
Ale po co Ci wiedzieć ile ta suma wynosi?Zapewne jaki ktoś chce wiedzieć to duzo wysiłków go to nie kosztuje. Ewentualny kupiec, wysyła faks do klubu z pytaniem i sprawa jasna. Bo tak szczerze, to na co nam to wiedzieć?