Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
4866
16.03.2009, 04:22
Wcześniej mieliśmy korupcję i kupić można było wszystko, a teraz mamy ekspertów od siedmiu boleści, którzy oceniają sytuacje na podstawie koszulki klubowej oraz następnego ligowego przeciwnika.
Śmiać się czy płakać?
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst