Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 16.03.2009, 02:04
Kurt napisał(a):Wyświetl post
Ani Cleber, ani Uche nie wypowiadali się o swojej wielkiej miłości do Wisły Kraków
Mam przed oczami jakby to bylo dzis gdy Uche po powrocie z ucieczki do Ajaxu mowi: "I love Wisla"

oczywiscie wtrącam to polzartem ;]
Odpowiedz cytując