Niekonik napisał(a):

FRANEK WRÓC !!!!! i pokaz kto jest tak naprawde judaszem Ty czy oni czyli ci ktorzy dzialaja na szkode wlasnego klubu zeby tylko udowodnic mijające siue z prawdą wymysly!!!!!!!!
|
A czy ucieczka w trakcie sezonu, w momencie kiedy nie ma możliwości pozyskania żadnego rozsądnego zastępstwa,wbrew wszelakim przed sezonowym ustaleniom , nie jest działaniem na szkodę klubu?
Nie żebym od nowa chciał rozpoczynać ten 'serial' ale atakujesz jednych(którzy wpływ na polityke transferową mają żaden), a nie widzisz nic złego w postępowaniu drugiej strony.A to był jeden z bardziej jaskrawych przykładów olania pracodawcy(że i kibiców to pomijam) i działania na szkodę klubu