Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
6485
15.03.2009, 23:53
tmks
napisał(a):
podbijam ew jakiekolwiek miejsce spelniajace chociaz czesc z tych 'wytycznych'
kebab na plantach przy szewskiej za 9tke masz kebab i picie, jest gdzie usiasc pozdo
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla