Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6485
Stary 15.03.2009, 23:53
tmks napisał(a):Wyświetl post
podbijam ew jakiekolwiek miejsce spelniajace chociaz czesc z tych 'wytycznych'
kebab na plantach przy szewskiej za 9tke masz kebab i picie, jest gdzie usiasc pozdo
Odpowiedz cytując