Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#828
Stary 15.03.2009, 23:32
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że w obliczu kontuzji Pawła Brożka Skorża wreszcie zrezygnuje ze swojej defensywnej taktyki opierającej się tylko i wyłącznie na tym, że Brożek z Boguskim we dwójkę rozmontują obronę rywala. Można spróbować zmienić ustawienie i zacząć wymagać od wszystkich zawodników gry ofensywnej. Poza tym mając w drużynie Marcelo, Diaza czy Glowackiego powinniśmy mieć opracowane wiele kombinacji rozegrania stałych fragmentów gry. A na koniec niech Maciek przestanie odgrywać się na Bednarzu nie wystawiając Jirsaka. Dla mnie jest to jawna zemsta za sprzedaż Clebera, na którą Skorża nie chciał się zgodzić. Sadzanie na ławei najdroższego zawodnika sprowadzonego do Wisly w ostatnich latach jest jawnym podkopywaniem pozycji Bednarza.
a co to Bednarz sprzedał lub dążył do sprzedaży Clebera