Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6483
Stary 15.03.2009, 23:12
tmks napisał(a):Wyświetl post
podbijam ew jakiekolwiek miejsce spelniajace chociaz czesc z tych 'wytycznych'

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=3799 może tu znajdziesz coś dla siebie ;]

Odpowiedz cytując