Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 15.03.2009, 22:20
Dobra... tylko jak już wlezie Brozio na to gniazdo to niech nie zacznie "zawsze nad wami" bo to już by poleciało po recydywie
Chyba, że dostanie kare na ten miesiąc co to w gipsie będzie to... niech sobie uzyje
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując