Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 15.03.2009, 22:13
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli drużyna skończyła na 0 z tyłu i do tego walnął decydujacą bramę w ostatniej minucie to na pewno grał słabo

ps Unirea w końcu wygrała a jedną z bramek zdobył Varga - chyba nie nasz?

Unirea jest 2 w tabeli , jeden punkt straty do Dinama i 3 przewagi nad 2 następnymi zaspołami.
to nie nasz Varga, ten ma na imię Dacian a nie Norbert - jest ofensywnym pomocnikiem - 29 lat

Unirea niestety gra teraz jak Wisla - dobrze u siebie, gorzej na wyjazdach - miejsce w piątce będzie sukcesem (drużyny z miejsc 3-6) grają w Lidze europejskiej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując