|
[QUOTE=Aro1234;693298]W takiej tabeli z 3 kolejek po przerwie zimowej to:
ŁKS - 9; Lech - 7; Cracovia, Jagiellonia i Piast - 6; Śląsk, Górnik, Wisła - 5; Legia i Lechia - 4 ; Ruch - 3; GKS, Arka, obie Polonie i Odra - 1.
QUOTE]
Polonia Bytom - 1. Z kim? z Wisłą. GKS Bełchatów - 1. Z kim? z Wisłą... Bez komentarza... Na jesienie też remisy zanotowalismy z trzema ówczesnie ostatnimi drużynami... Cracovią, Górnikiem i ŁKS. Przypadek czy jednak problemowa prawidłowośc?
|