Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
1343
15.03.2009, 21:46
1q2
napisał(a):
Jeśli drużyna skończyła na 0 z tyłu i do tego walnął decydujacą bramę w ostatniej minucie to na pewno grał słabo
ps Unirea w końcu wygrała a jedną z bramek zdobył Varga - chyba nie nasz
?
Unirea jest 2 w tabeli , jeden punkt straty do Dinama i 3 przewagi nad 2 następnymi zaspołami.
a mógł wejść w 88 minucie, podejść na rzut rożny i strzelić z głowy. Nie wiem, nie oglądałem tak jak i Ty.
IncognitoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IncognitoTSW
Znajdź inne posty napisane przez IncognitoTSW