Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 15.03.2009, 21:46
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli drużyna skończyła na 0 z tyłu i do tego walnął decydujacą bramę w ostatniej minucie to na pewno grał słabo

ps Unirea w końcu wygrała a jedną z bramek zdobył Varga - chyba nie nasz?

Unirea jest 2 w tabeli , jeden punkt straty do Dinama i 3 przewagi nad 2 następnymi zaspołami.
a mógł wejść w 88 minucie, podejść na rzut rożny i strzelić z głowy. Nie wiem, nie oglądałem tak jak i Ty.
Odpowiedz cytując