Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1547
Stary 15.03.2009, 21:20
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .
ja bym na ten Standart nie dawał oglądałem ich ostani mecz z ostania druźyna i była amsakra aleja kwidze po 45 minutach prowadza 1:0
Odpowiedz cytując