Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6482
Stary 15.03.2009, 21:11
tmks napisał(a):Wyświetl post
podbijam ew jakiekolwiek miejsce spelniajace chociaz czesc z tych 'wytycznych'
Ja kiedyś byłem z byłą w takiej jednaj. Nie pamiętam nazwy (na pewno nie wierzynek ). Idzie się ul. Grodzką i przy wejściu na rynek 3 lub 4 po lewej. Zobaczcie która ma niższe ceny, to ta I obsługa bardzo miła.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując