tmks napisał(a):

|
podbijam ew jakiekolwiek miejsce spelniajace chociaz czesc z tych 'wytycznych'
|
Ja kiedyś byłem z byłą w takiej jednaj. Nie pamiętam nazwy (na pewno nie wierzynek

). Idzie się ul. Grodzką i przy wejściu na rynek 3 lub 4 po lewej. Zobaczcie która ma niższe ceny, to ta

I obsługa bardzo miła.