Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 15.03.2009, 19:35
Nie mamy kim wygrać tego mistrzostwa i cudem byłoby jego wygranie. Paweł-kontuzja, Rafał bez formy, a poza tym zawsze wraca z repry zamęczony. Można sprobować Niedzielana-a nuż zdarzy się cud i coś zagra, same krasnale - Mały i Cwielong plus nieruchawy Beto nic nie zrobią co doskonale było widać wczoraj w 2 połowie
Odpowiedz cytując