Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 15.03.2009, 19:27
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .
hm St.Liege jest w gazie... bilans w ostatnich 10 spotkaniach to 9-0-1. Jest na drugim miejscu ze stratą 2pkto lidera Anderlechtu. Myślę że powinni poradzić sobie z Gent (4miejsce). H2H na korzyś Liege, ostatnie spotkanie 0-0 w Gent (16.10.08). Belgii znawcą nie jestem. Ale myślę że zrobią wszystko po potknięciu Anderlechtu. Aczkolwiek jeżeli ja miałbym grać za 200zł to zagrałbym Inter + Barcę. tak na podwojenie stanu konta. Ale zrobisz jak zechcesz
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując