|
Diabli wiedzą co z tym Jirsakiem tak naprawdę się dzieje. A co do Bednarza - to zważywszy na ostatnie okienko - sprawa bramkarza, Baszcza, Zieńczuka, pozyskanie cienkiego Beto i na plus tylko Garguła, który się rozsypał niestety - to czy ten Bednarz jest czy go tu nie ma to wsjo rawno.
|