BRTS39 napisał(a):

|
amica stracila chyba punkty
|
Na temat przyczyn słabiej jak cholera gry Wisły powiedziano już chyba wszystko. Dzisiaj, po meczu ekipy z krainy kwitnącego kartofla można zobaczyć ile po raz kolejny straciliśmy. Cała trójka najgroźniejszych rywali "zagrała" dla Wisły. Lepszej kolejki nie można było sobie chyba wymarzyć !
Jedynie "skóro-kopy" sami nie potrafili zadbać o samych siebie !
Ktoś kilka dni temu napisał, że nie pamięta aby Wisła zagrała dwa prestiżowe mecze pod rząd z pełnym zaangażowaniem - na tzw. 200% swoich możliwości. Odpowiedź pozostawię bez komentarza...