Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 15.03.2009, 18:12
Dziecko jak w coś samo gra to i to lubi a to już zaledwie krok od pasji .Właściwie we wszystko co się robi powinno się wkładać serca.Można to wypracować,czasami wystarczy zmiana punktu widzenia .
W każdym razie, trzeba takiego dzieciaka inspirować,motywować ,wskazywać wzorce , pokazać mu ten sport z innej perspektywy....

Tak żeby się nie rozpisywać ,bo żeby zrozumieć to trzeba przynajmniej o tym poczytać .
To też oczywiście wszystkiego nie załatwia .
Ostatnio edytowane przez jachting : 15.03.2009 o godz. 18:14.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując