Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4840
Stary 15.03.2009, 16:46
Skończyło się na remisie Lecha z Górnikiem 1-1. Wynik, mimo wszystko, korzystny dla nas. W końcu Lech nie zwiększył nad nami przewagi. Tym bardziej trzeba żałować wczorajszego braku skuteczności naszych.
Odpowiedz cytując